Ücretli veya Ücretsiz WordPress Teması Bulabileceğin 4 Site

Ücretli veya Ücretsiz WordPress Teması Bulabileceğin 4 Site

WordPress, WordPress Teması bulma açısından oldukça zengin ama bazen de zorlayıcı bir platform. Benim genellikle kullandığım ücretli veya ücretsiz WordPress teması bulabileceğin 4 siteyi aşağıda listeliyorum.

WordPress Temalar

WordPress temalar, ücretsizdir. Kendi websitesinden bulabileceğiniz gibi WordPress Admin Panel > Görünüm > Temalar > Yeni Tema Ekle seçeneğinden de WordPress Temalar kısmına ulaşabilirsiniz. Bu kısımda ihtiyacınıza yönelik olarak farklı filtreler kullanarak istediğiniz gibi arayüze sahip temalar elde edebilirsiniz.

Themeforest

WordPress teması dışında diğer CMS’ler için de tema bulabileceğiniz ücretli ama geniş bir kaynak. İçinde pek çok farklı kategoride araştırma yaparak ihtiyacınız olan temayı rahatlıkla bulup satın alabilirsiniz.  Her ay başında ücretsiz olarak WordPress temaları da bulabilirsiniz.

TemplateMonster

TemplateMonster, WordPress teması dışında diğer CMS’ler için de tema bulabileceğiniz geniş bir kaynak.

İlgili Yazı: WordPress dışında hangi CMS’ler var diyorsan CMS (Content Management System – İçerik Yönetimi Sistemi) Nedir? yazıma gidebilirsin.

Creative Market

Creative Market, tasarım için dünyanın pazar yeridir. İçerisinde sadece WordPress temaları değil, tasarım için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü font, mockup, vb. gibi tasarım araçlarını bulabilirsiniz. Genel olarak tüm ürünleri ücretli ancak belirli sürelerle 6 adet ürününü ücretsiz olarak vermektedir.

Ben de bir şey demek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

MERHABA,
BEN CEREN VAROL!

Girişimcilere özellikle kadın girişimcilere logo ve web tasarım, dijital pazarlama ve iş geliştirme ile ilgili konularda markaları için yardım etmekteyim.