Freelancer Coffee & Network – Temmuz

Freelancer Coffee & Network – Temmuz

Sevgili Freelancerlar, Girişimciler ve Olmak İsteyenler,

Let’s Meet, Network & Drink Coffee etkinliğinin ikincisini 25.07.2019 Perşembe günü düzenlemekten ve sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Etkinlikteki amaçlarımız; iş ortaklıkları, bazen dertleşme, bazen birbirini motive etme ama en önemlisi bizimle benzer hedefleri olan kişilerle tanışmak ve kişisel networkümüzü geliştirmektir. 

Bu haftaki etkinliğimizin konuşmacımız Sosyal Marka Yaratıcısı İlkim Kocamaz ve Freelancerlar için Sosyal Medya Pazarlaması konusunda bilgilerini bizimle paylaşacaktır. 

Sosyal medyanın her yaştan insanın hayatında önemli bir yer tuttuğu günümüzde ihtiyacınız olan sosyal medya becerilerini geliştirerek uzmanlığınızı pazarlama, markanızı inşa etme ve potansiyel müşterilerinize ulaşma yollarını konuşacağımız etkinliğimizi kaçırmayınız. 

Birlikte paylaşmak ve birlikte düşünmek dieğiyle…

 

BİRKAÇ HATIRLATMA:

  • Giriş ücretsizdir. Herkes tükettiğini öder 🙂
  • Lütfen kartvizitlerinizi getirmeyi unutmayınız.
  • Beklenenden fazla kayıt olması durumunda lokasyon değişikliğine gidebiliriz. Size ulaşabileceğim email ve telefon numaralarınızı iletişimde kalabilmem için lütfen doğru giriniz.

 

 

İletişim : 0554 924 61 29
Nola Restaurant

Şişhane – Kasımpaşa çıkışından çıktıktan sonra Galata Kulesi’ne doğru devam edin. Galata Kulesi’nin arka sokağı Camekan Sok. giriyoruz. Sağ tarafımızda kalan camiden sağa dönüyoruz. Karşımızdaki mekan 🙂

Sevgiyle

Ben de bir şey demek istiyorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MERHABA,
BEN CEREN VAROL!

Girişimcilere özellikle kadın girişimcilere logo ve web tasarım, dijital pazarlama ve iş geliştirme ile ilgili konularda markaları için yardım etmekteyim.