fbpx

Bir girişimciden diğer girişimcilerin ihtiyaçlarına yönelik bir paket: Girişimcilik Paketi

Girişimcilik Paketi, bir girişimcinin başlangıç aşamasında ihtiyaç duyacağı tüm kurumsal kimlik, website tasarımı ve sosyal medya hizmetlerini kapsar. Uzun zamandır farklı zamanlarda ve farklı girişimlerde bulunan biriyim.

Nelere ihtiyaç vardır?

Yapılacak işler arasında öncelikler nelerdir?

En az maliyetle nasıl yaparız?

her daim önemli sorular olarak hayatımızda bulunacaktır. Ben kendi görsellerini kendi tasarlayabilen ve bunları bir web sitesine kendi yerleştirebilen bir girişimci olarak oldukça şanslıydım. Ancak biliyorum ki tüm girişimcilerin bunlar hakkında fikri olmayabilir. Deneyimli birilerinin yol göstermesine ve de bu hizmetleri hayata geçirecek birilerine ihtiyaç duyabilirler.

İşte bu ihtiyaçtan yola çıkarak bir girişimciden diğer girişimcilere ihtiyaçlarını karşılayacak bir paket oluşturdum. Bu paketlerin içerisinde başlangıç aşamasında ihtiyacınız olacak Logo Tasarımı, Kurumsal Web Tasarımı / E-Ticaret Sitesi Tasarımı ve 1 Aylık Facebook ve Instagram Yönetimi hizmetleri yer almaktadır.

Girişimcilik Paketi’ni oluşturma sebebim kuruluş aşamasında benim de en çok zorlandığım konularla ilgili olarak sana kolaylık sağlamak ve işini geliştirmen ve daha çok müşteriye ulaşman için zaman yaratmaktır.

Süper! Tam ihtiyacım olan hizmet!

Girişimcilik Paketi için detay konuşmak için hemen beni ara!