Ceren Varol - Özgür Öney - Fotoğraf Çekimi

 Dijitalleşen alışveriş dünyasında ürünlerinizin kalitesini yansıtan gerçek fotoğraflar artık çok önemli. Bu yüzden ürünlerinizin fotoğraflarının en profesyonel şekilde müşteriye ulaşması  gerekiyor. Müşteriyle etkileşiminizin en önemli parçası olan görsellerinizin profesyonel bir fotoğrafçı tarafından oluşturulması sizi hep bir adım önde tutar. Özgür Öney bu konuda profesyonel fotoğrafçılık hizmeti vermektedir.

Ceren Varol - Özgür Öney - Fotoğraf Çekimi
Özgür Öney
Fotoğrafçı

 

1975 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamladı ve Makine Mühendisliği lisansından sonra Bilgi Teknolojileri yüksek lisansını tamamladı.

Yaklaşık 20 yıllık kurumsal hayatında Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinin üst yönetim kademelerinde görev yaptı. 2016 yılının Ocak ayında, doğum gününde kendisine bir hediye vererek son kurumsal görevinden ayrıldı ve “Kalenderhane Fotoğraf Stüdyosu” adı ile kendi fotoğraf stüdyosunu kurdu. Reklam ve tanıtım fotoğrafçılığı alanında çalışmakla beraber Canon Türkiye’nin iş ortağı olarak fotoğraf severlere çeşitli atölye ve kurslarla yardımcı olmakta, ayrıca fotoğraf üzerine seminerler vermektedir.

Tescilli markası olan Fotoğraf Avı© etkinliklerinin geliştiricisi olarak birçok şirkete hizmet veren Özgür Öney 25 yıldır fotoğrafla iç içe geçen bir hayattan sonra, en sevdiği uğraşını işi haline getirebilen şanslı bir kişi olduğunu düşünmektedir.

Bu paketler süper!

Bu servislerden birine ihtiyacım var.